Skip to content

Chudnutie poležiačky

Menu

Chudnutie bez námahy

Pohodlné chudnutie bez námahy

Odstránenie dvojitej brady a vrások. Príčin, prečo sa ženám aj mužom tvorí dvojitá brada, je niekoľko. Často sú za tým gény alebo prirodzená stavba tvárových kostí, no niekedy je to pribúdajúcim vekom či nezdravým životným štýlom, nedostatkom pohybu a nadváhou.

Spoznávate svoj profil a chcete s tým niečo urobiť? Máme pre vás riešenie!

Nové prístrojové ošetrenie, ktoré je na Slovensku dostupné iba v salóne QUEEN Elisabeth, vám pomôže spevniť krk a odstrániť prebytočný tuk pomocou špeciálnych vĺn a elektród. Tie vytvárajú svalovú kontrakciu cez sekvenčne prenesený stimul podporujúci redukciu tukových buniek, tkanivový tonus a lepšie okysličenie. Vo výsledku bude vaša tvár vyzerať mladšie a štíhlejšie. Vybrať si môžete 1 ošetrenie alebo výhodný balíček 10 procedúr pre úplné odstránenie dvojitej brady, vyhladenie vrások a vypnutie kontúr tváre. Dobre vedieť: Procedúra je bezbolestná a počas celej dĺžky jej trvania pohodlne ležíte. Medzi hlavné účinky ošetrenia patrí:

Medzi hlavné účinky ošetrenia patrí:

  • podpora spaľovania tukov
  • podpora odvodňovania nadbytočných telesných tekutín
  • tvaruje krk, bradu a kontúry tváre
  • zvyšuje sa pružnosť pokožky, čím dochádza k vyhladeniu vrások
  • spevnenie svalov a vypnutie previsnutých kontúr tváre
  • úplná eliminácia dvojitej brady.
Chudnutie bez námahy
Chudnutie bez námahy

Chudnutie v praxi

Spevnenie kontúr tváre, odstránenie dvojitej brady a prebytočného tuku v oblasti kru a tváre, posilnenie svalstva na tvári, vypnutie a vyhladenie vrások.

Chudnutie bez námahy
Chudnutie bez námahy

Hodnotenie našich služieb

Cenník procedúr